Rozjíždíme novou akci ve spolupráci s FC Vysočina Jihlava! Na každý zápas domácího týmu rozdáváme 10 vstupenek! Nejbližší utkání FC Vysočina Jihlava s Mladou Boleslaví se hraje v pátek 27. dubna. Jak získat volňásek? Oblečte se jako fanda FC Vysočina (čepice, šála, dres, nebo alespoň fotbalový míč do ruky,) přijďte do Vodního ráje a u pokladen zvolejte: "Za fotbalem s Vodním rájem". Prvních 10 z vás dostane vstupenku na zápas. Máte na to čas až do 27. dubna. Čekáme na vás!!

Milé děti, již potřetí jsou tu Vánoce s mývalem! Tento rok soutěžíme o nejzajímavější vánoční ozdobu. Vyrobte jakoukoliv ozdobu, doneste ji do Vodního ráje a ozdobte náš vánoční stromeček. My vám za to dáme malý dárek a levnější vstupné do bazénu pro celou rodinu. Autoři pěti nejzajímavějších vánočních ozdob získají rodinné vstupy do Vodního ráje. Běžte...

31. srpna proběhla ve venkovním areálu Vodního ráje letní jízda Hitrádia Vysočina. Soutěžilo se, hrálo se, rozdávalo se. A k tomu byly tropické teploty. Bez vody by to zkrátka ani nešlo. Koukněte se do naší fotogalerie. Děkujeme za přízeň, za celý den vás do Vondního ráje přišlo 1791.

Stránky