Vodní ráj přichází v listopadu s akcí Kolo štěstí

26. 10. 2017 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, připravil pro své návštěvníky na měsíc listopad akci nazvanou “Kolo štěstí” s podtitulem “Vytočte si svoji výhru”. Každý, kdo během měsíce listopadu navštíví Vodní ráj, zatočí velkým výherním kolem. Podle toho, na jaké výhře se kolo zastaví, bude odměněn. Mezi výhrami je například 20% sleva na vstupném, 30% sleva na vstupném pro příští návštěvu, občerstvení v bufetu nebo lákavá výhra pro děti v podobě plyšového mývala, symbolu aquaparku.
“Chceme poděkovat příznivcům Vodního ráje za návštěvu během letní sezóny a udělat podzim v našem aquaparku zábavnější a levnější. Během pravidelné odstávky jsme kromě nutných oprav také vytvořili novou a útulnější odpočívárnu v relaxační zóně,” uvedl mluvčí Služeb města Jihlavy Martin Málek.
Vodní ráj již třetí podzim v řadě přichystal pro své příznivce slevovou akci. V prosinci pak plánuje pokračovat v oblíbené dětské kreativní soutěži o 10 rodinných vstupů. Děti všeho věku v posledních dvou letech nosili k pokladnám výtvory mývalů a autoři 5 nejzajímavějších získali opakované vstupné zdarma. Letos se bude soutěžit o nejhezčí vánoční ozdobu. Do konce roku také pokračuje akce, kdy má každý návštěvník v den svých narozenin hodinu plavání zdarma a ve svátek zaplatí pouze polovinu.
O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218
Mobil: +420 608 666 409
e-mail: malek@smj.cz