Krytý areál Vodního ráje navštívilo vloni o několik tisíc lidí více

 

20. 1. 2017 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, navštívilo v loňském roce 164 000 návštěvníků. Do krytého areálu, který nabízí velká rekreační bazén, vířivku, malý dětský bazének, krytý tobogán, parní lázeň, saunu a další služby, přišlo 129 000 lidí převážně z Vysočiny. Oproti předchozímu roku jde o nárůst o 8 000. Do venkovního areálu zavítalo celkem 35 000, což bylo díky chladnému létu a celkově nepříznivému počasí o 20 000 lidí méně než předchozí sezónu.

Aquapark během loňského roku zrekonstruoval střechu nad krytým bazénem, investoval do nového podvodního osvětlení a vybudoval tzv. Kneippův chodník pro zlepšení metabolismu a krevního oběhu. Letos dokončil rekonstrukci bufetu ve vstupní hale. Návštěvníci venkovního areálu se mohou těšit na zbrusu nový nerezový dětský bazén.

Vodní ráj před několika dny vyhlásil vítěze kreativní prosincové soutěže Vánoce s mývalem. Pět autorů, kteří nejlépe ztvárnili medvíka mývala, symbol aquaparku, odměnil bezplatnými vstupy do bazénů pro celou rodinu.

Na celý rok připravilo vedení aquaparku další akci. Návštěvníci získají v den svých narozenin hodinu plavání zcela zdarma, a ti, kteří slaví svátek, budou mít vstup na hodinu s 50% slevou.

“Chceme poděkovat všem návštěvníkům za jejich přízeň v loňském roce a udělat jim radost tím, že alespoň na chvíli zapomenou na své všední starosti a přijdou si k nám zdarma zaplavat,” uvedl mluvčí Služeb města Jihlavy Martin Málek.

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

 

Kontakt:

Martin Málek

tiskový mluvčí

 

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.

Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava

Tel: +420 567 553 218