Soutěž pro návštěvníky Vodního ráje - "Březen - do vodního ráje vlezem!"

 

Jihlava 24. 2. 2016 - Vodní ráj Jihlava připravil pro své návštěvníky na celý měsíc březen kreativní soutěžní akci na sociálních sítích nazvanou „Březen – do vodního ráje vlezem!“ Po vánoční soutěži kdy bylo úkolem vytvořit medvídka mývala jako maskota, budou mít příznivci největšího aquaparku na Vysočině úkol spíše poetický – vymýšlet verše, jejichž ústředním motivem bude právě vodní ráj. Každý den bude vyhlášen nejlepší slogan a autor dostane ke svému pobytu v kryté části aquaparku navíc dvacet minut plavání zdarma. Nejlepších deset sloganů za celý měsíc pak ohodnotí přímo hlasující na sociálních sítích a autoři tří nejlepších sloganů vyhrají vstupné do Vodního ráje na několik hodin.
“Návštěvníci vody u nás nemusejí lámat sportovní rekordy, abychom je odměnili. Tentokrát jsme vymysleli soutěž, kterou mohou naši fanoušci vyhrát takříkajíc od stolu. Budeme rádi, když se do veršování zapojí celá vysočina a jsme zvědaví na výsledek,” uvedl vedoucí Vodního ráje Jihlava Miroslav Veselý.

 

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

 

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218