Vodní ráj pořádá Vánoce s mývalem

20. 11. 2017 – Vodní ráj Jihlava přichystal pro své návštěvníky již třetí ročník kreativní soutěže pro děti nazvané Vánoce s mývalem. Malé i větší děti mohou celý prosinec nosit k pokladnám aquaparku své výtvory. Letos se bude soutěžit o nejzajímavější vánoční ozdobu. Za každou z nich získají malí návštěvníci před vstupem do krytého areálu drobný dárek a slevu na vstupném. Autoři pěti nejzajímavějších ozdob vyhrají pro své rodiny permanentku do bazénů na příští rok.
Vloni a předloni donesli dětští autoři do Vodního ráje během prosince několik desítek výtvorů medvídka mývala, symbolu Vodního ráje a Služeb města Jihlavy, provozovatele aquaparku. Mezi výherci byly děti z celé Vysočiny.
“Vážíme si našich dětských zákazníků a chceme jim jejich nejoblíběnější měsíc v roce zpříjemnit a poděkovat za jejich přízeň,” uvedl mluvčí Služeb města Jihlavy Martin Málek.
V listopadu probíhá ve Vodním ráji akce Kolo štěstí. Návštěvníci mohou “vytočit” výhry na výher-ním kole a získat například slevu na vstupném, občerstvení nebo plyšovou hračku. Do konce roku také platí nabídka hodinového koupání zdarma pro narozeninové oslavence a 50% sleva na hodinové koupání pro ty, kteří v daný den slaví své jmeniny.

O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 180 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218