Vodní ráj Jihlava nabízí v listopadu poloviční vstupné

 

26. 10. 2016 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, je po krátké záříjové technologické odstávce opět v plném provozu. Na měsíc listopad si pro své návštěvníky připravil atraktivní slevy na vstupném do kryté části areálu. Při zakoupení dvouhodinového vstupného získají 50% slevu. Akce platí pro všechny, tedy i pro výhodnější rodinné balíčky. Akce potrvá celý měsíc a není omezena počtem vstupů.
Příznivci koupání se mohou také těšit z modernizovaného podvodního osvětlení, nového ozvučení areálu a vyzkoušet novinku - tzv. Kneippův chodník. Tato léčebná procedura spočívá ve střídání teplé a studené lázně chodidel. Hlavním účinkem vodoléčby známé již z 19. století je zlepšení prokrvení nohou, krevního oběhu a celkového metabolismu. Terapie také pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou a vede k otužování.
“Zlepšování nabídky a kvality našich služeb je pro Vodní ráj Jihlava prioritou. Kromě sauny a parní lázně nyní nabízíme našim zákazníkům další možnost, jak si v našem aquaparku nejen odpočinout, ale zároveň udělat něco pro své zdraví,” uvedl Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy.

 

Pozn. k přiložené fotografii:
Kneippův chodník: Oblázky na dně potůčku masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla.

 

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

 

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí

 

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218