Vodní ráj Jihlava připravil na prosinec akci Vánoce s mývalem

 

29. 11. 2016 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, přichystal pro své příznivce soutěžní akci nazvanou Vánoce s mývalem. Princip soutěže spočívá v kreativním zpracování mývala - maskota aquaparku a Služeb města Jihlavy, jeho provozovatele. Každý, kdo během prosince osobně přinese do Vodního ráje jakkoliv zpracovaného mývala, získá malý dárek a okamžitou slevu na vstupném. Ze všech výtvorů odevzdaných do 1. ledna budou nezávislou “porotou” zaměstnanců aquaparku vybrány tři nejzajímavější. Absolutní vítěz získá 10 rodinných vstupů do Vodní ho ráje zdarma.
Vloni proběhla tato akce poprvé a setkala se s úspěchem. Během 3 týdnů se u pokladen aquaparku sešlo na 50 mývalů různého provedení. Vítězkou se stala 15 letá Eliška Kloudová z obce Jámy na Vysočině.
Vodní ráj Jihlava zároveň ukončil velkou listopadovou slevovou akci, kdy návštěvníci chodili celý měsíc za poloviční dvouhodinnové vstupné. Za 4 týdny navštívilo aquapark 12 000 lidí, jen o víkendech se zde vykoupalo na 5500 návštěvníků.

 

O aquaparku:

Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 200 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.

 

Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí

 

SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218