Vodní ráj nabízí levnější vstupenky a přednostní odbavení u pokladen
26. 2. 2018 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, nabízí po dobu jarních  prázdnin a po celý březen 10% slevu na základní druhy vstupného. Tato zvýhodněná nabídka platí pro zákazníky nedávno spuštěného e-shopu na webových stránkách aquaparku. Kromě slevy mají zákazníci e-shopu nárok na přednostní odbavení u pokladen.
“Od prosince loňského roku si naši zákazníci mohou pohodlně a doslova během minuty koupit vstupenky a dárkové poukazy online. Jako další výhodu internetového nakupování jsme zavedli přednostní odbavení těchto zákazníků u pokladen Vodního ráje. Po příchodu k nám tak nebudou muset čekat ve frontě. V budoucnu plánujeme různé další výhodné akce, především pak na letní sezónu,” uvedl Martin Málek, mluvčí Služeb města Jihlavy.
O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 180 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.
 
Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218