Vodní ráj nabízí vstup zdarma pro plnoleté
2. 7. 2018 – Vodní ráj Jihlava, největší aquapark na Vysočině, po dokončení plánovaných oprav a stavebních prací zahájil na začátku června již 18. letní sezónu a otevřel venkovní areál se všemi bazény a atrakcemi. S touto událostí připravil akci pro všechny mladé občany, kteří tento rok dosáhnou 18 let.
“Všichni návštěvníci, kteří letos slaví osmnáctiny, mohou po zbytek roku chodit do Vodního ráje zdarma. Tyto mladé dámy a mladí pánové si mohou vybrat mezi hodinou plavání zdarma v kryté části nebo celodenní vstupenkou ve venkovním areálu. Touto akcí chceme povzbudit mladé lidi k aktivnímu odpočinku a alespoň nepatrně je podpořit v jejich rozpočtu,” uvedl mluvčí Služeb města Jihlavy Martin Málek.
Aquapark Vodní ráj Jihlava je díky rozloze venkovní plochy ke koupání největší na Vysočině. Každý rok do venkovního areálu zavítá průměrně 50 000 návštěvníků. Najdete zde čtyři bazény s ohřívanou vodou – velký rekreační bazén s vodními atrakcemi ke koupání, 25metrový plavecký bazén s pěti drahami určený pro rekreační plavání, zábavný dětský bazén s vodním hradem a brouzdaliště, sloužící ke koupání nejmenších dětí. Součástí venkovního areálu aquaparku je 9000 m² travnaté plochy ke slunění a odpočinku.
 
O aquaparku:
Vodní ráj Jihlava je svou kapacitou 2400 míst ve venkovní a 240 míst v kryté části areálu již 15 let největším aquaparkem na Vysočině a jediným aquaparkem na dálnici D1. Sportovně-relaxační areál je otevřen celoročně a kromě několika bazénů a řady vodních atrakcí nabízí i sportovní a wellness služby. Každý rok projde jeho branami v průměru 180 000 návštěvníků. Provozovatelem jsou Služby města Jihlavy.
 
Kontakt:
Martin Málek
tiskový mluvčí
 
SLUŽBY MĚSTA JIHLAVY s.r.o.
Havlíčkova 64, 586 01 Jihlava
Tel: +420 567 553 218